ثبت مشاور

رونمایی از کتاب هنوز هیچکس نیستم نوشته مریم رازانی

تاریخ : 1396.04.17
نویسنده : Booklib
نظرات : 0

مریم رازانی

 

کتابخانه : این روزها فروشگاه «شهر کتاب» همدان به پاتوق مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری اهالی فرهنگ و هنر همدان مبدل شده است به طوری‌که با همکاری مناسب این مرکز اکثر فعالان حوزه فرهنگ و هنر همدان ترجیح می‌دهند تا در این مکان فرهنگی به فعالیت‌های خود بپردازند، برگزاری برنامه‌های مستمری همچون نمایش‌نامه‌خوانی، رونمایی از تازه‌های نشر نویسندگان همدان و... گویای این امر بوده که رغبت اهالی فرهنگ و هنر شاید برای ترویج فعالیت‌های خود در چنین مراکزی بسیار بیشتر از ساختمان‌های عریض و طویلی است که همگان به عنوان مجتمع‌های فرهنگی و هنری می‌شناسند اما به دلیل سوء مدیریت آنها اکثر اوقات در حال خاک خوردن هستند.

اما این بار و برای نخستین بار و با حضور جمع کثیری از هنرمندان، نویسندگان و علاقمندان به فعالیت‌های فرهنگی از کتاب «هنوز هیچکس نیستم» نوشته «مریم رازانی» هنرمند نام‌آشنای همدان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله تئاتر، سینما و نویسندگی رونمایی شد.

در این مراسم که همراه با حضور پیمانه روشن‌زاده و مسعود (ساعد) احمدی هم همراه بود از نخستین تالیف این نویسنده خوش‌ذوق خرم‌آبادی‌الاصل ساکن همدان رونمایی و در دسترس همگان قرار گرفت.

کتاب« من هیچکس نیستم» اگر چه نگاهی به رمان «مسخ» اثر کافکا و یا تحت تأثیر هدایت و «بوف کور» اوست اما به نظر می‌رسد که یک نوشته کاملاً ذهنی و براساس برداشت‌های شخصی نویسنده از جامعه و مردم خود است که توسط انتشارات «آرادمان» و با قیمت روی جلد 20 هزار تومان روانه بازار شده که در صورت تهیه اینترنتی آن از پایگاه اینترنتی «ادب سرا»، این مبلغ 16 هزار تومان خواهد بود.  

 

 

 

 

 

 

فارس


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
کتاب مریم رازانی
دسته بندی :  کتاب عمومی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا