ثبت مشاور

جزئیات برگزاری جشن گلریزان کتاب در لاهیجان

تاریخ : 1396.04.13
نویسنده : Booklib
نظرات : 0
کتابخانه : رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: جشن «گلریزان کتاب» به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.

گلریزان

نگار نادری ، از برگزاری جشن «گلریزان کتاب» تحت عنوان «کتابخانه کوچک من برای تو» در لاهیجان خبر داد و اظهار کرد:جشن «گلریزان کتاب» به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان همزمان با 18 تیر برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.
وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در روستاها،تصریح کرد:هدف از اجرای این طرح احیای کتابخانه ها و قفسه های کتاب مدارس روستایی در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی در مناطق محروم می باشد و کتاب های جمع آوری شده به کتابخانه ها و مدارس روستاها تحویل داده می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با بیان اینکه متقاضیان می توانند با مراجعه به این اداره با اهدای کتاب در این جشن مشارکت کنند،گفت:در ترویج کتاب و کتابخوانی مشارکت مردمی بیشترین تاثیر را خواهد داشت و این اداره آمادگی همکاری با افراد علاقمند در این خصوص را دارد و پذیرای ایده های نو و خلاقانه شهروندان است.
ایسنا

فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
جمع آوری کتاب
دسته بندی :  کودک و نوجوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا